מי אנחנו

אם הגעתם הנה, אתם בטח רוצים לדעת מי אנחנו. או לפחות מה הסיפור שלנו עם דיו. 
ובכן, נעים להכיר.
אנחנו, איציק ואור, אבא ובן שלא רגילים לדבר על עצמם. ולמען האמת? תמיד חשבנו ש-40 שנים של ניסיון ושירות אמין, פשוט מדברים במקומנו. 
אבל ננסה להתחיל. והמקום הכי טוב להתחיל? ובכן, מההתחלה:

לפני כ-15 שנים, כשאני, איציק (אור מיד ייכנס לתמונה) סיפקתי מוצרי חשמל לבית המלאכה של קיבוץ אפיק, המתמחה בין היתר במילוי מחסניות דיו תואמות (כלומר – דיו תחליפי), חשבתי לעצמי – הי, זה דווקא רעיון לא רע בכלל, הדיו הזה. 

תמיד ניסיתי לחשוב על נישות משלימות למוצרי החשמל שלי, ודיו נראה פתאום כמו התשובה שחיפשתי.  

כששאלו אותי בקיבוץ: ״רגע, מה לך ולדיו? אתה הרי הכי איציק-איש-החשמל שלנו!״, עניתי “למה לא לנסות? נסו לגלגל רגע על הלשון – איציק-איש-הדיו!” 

כך בעצם נולד לו רומן. 
ומה שהחל מכמה מחסניות דיו בודדות שסיפק לי הקיבוץ כדי שאמכור בחנות, הפך מהר מאוד לאיסופים קדחתניים בכל יומיים. ואז בכל יום. ולבסוף – כמה פעמים ביום. התמכרתי לנוזל השחור. אחרי חודש של חיזורים – הבנתי סוף-סוף: הרומן הצליח, הטונר לגמרי בפנים והעסק עובד.

וכן, אני מאוהב. אני אוהב את ההתעסקות והטיפול בכל הדגמים, אני אוהב לזכור איזו מחסנית מתאימה בדיוק לאיזו מדפסת. אני קטלוג מהלך של עולם מחסניות הדיו. רק נסו לתפוס אותי לא מוכן (אין סיכוי!), וכן, יש בזה אפילו אקשן. דמיינו את הריגוש שבלהשיג מחסנית נדירה לסטודנט ערב לפני הגשת סמינריון או לעורכת דין רגע לפני דיון חשוב. הדיו כבר זורם לי בעורקים.

ואז, כשבני הצעיר, אור, הציע שנעבור למגרש של הגדולים (ובמילותיו: ״אבא, לקוחות שמגיעים לחנות, זה לעתיקים. אתה חייב להתקדם!״), זה פתאום הרגיש לי נכון. אין לי מה לחשוש. הרי יש לי ניסיון, ולספק את השירות הטוב ביותר – עושה גם לי את התחושה הטובה ביותר. אז למה לא?
מצד אחד, ותקראו לי מיושן, אני עדיין נהנה ללכת לדואר (תורים ממש לא מפחידים אותי!), לקשקש קצת עם הפקיד, לשלוח את החבילה לדרכה ולדעת שהיא תגיע ליעדה בבטחה. זו באמת הרגשה נפלאה. אולי זו הסיבה שאתם יכולים לקבל ממני שירות טלפוני עד 22:00, בימי חול. משוגע על דיו, כבר אמרנו?
מצד שני, וכפי שהבן שלי אמר – הגיע הזמן שאתקדם. לכן, שידרגנו לאחרונה את מתן השירות שלנו, כך שאת הזמנתכם תוכלו לקבל עד לביתכם או למקום עבודתכם, בעזרת חברת השליחויות האמינה שלנו, שתגיע אליכם עוד ביום ההזמנה או למחרת. במידה ולא – נתאם אתכם טלפונית את ההגעה. לפרטים נוספים – ראו סעיף “משלוחים” בתקנון האתר.

ובכן, מאז אור הפך גם לשותף שלי, למי שמביא איתו אנרגיות ורעיונות חדשים לשיפור העסק והשירות שלנו. וכמו שאר בני גילו – גם הוא מגיע עם מוכנות לטרוף את העולם, להתנסות, להשוות, לקנות הכל בלי בעיה, בכלום זמן, ורצוי – אונליין. צודק! זה הרבה יותר קל ונעים. ומאז אנחנו באמת ליגה אחרת. אבל בלי לשכוח לרגע את האדם שעומד בצד השני של המסך ומחכה לדיו שלו מעבר לדלת.

מה שמביא אותי לשורה התחתונה: אפשר לדבר אתכם עוד רגע על דיו תחליפי?
אם אתם עדיין תוהים ומתלבטים לגביו, אין לכם ממה לחשוש. באמת.
מחסניות הדיו התואמות הקיימות היום בשוק, הן ברמה מאוד גבוהה ומספקות תוצאות חדות ומעולות ממש כמו המקור. תסמכו עליי. עכשיו אנחנו כבר די מכירים… אבל כמובן, תמיד תוכלו למצוא אצלנו גם מחסניות מקוריות. רק תבחרו.

מחכים לענות לכם על כל שאלה ולספק לכם את הדיו הטוב ביותר, בשירות הטוב ביותר. איציק ואור, מהיום – אנשי הדיו שלכם.

 

דרך מנחם בגין 108, תל אביב